Школа іноземних мов «Speak Now»

Іноземні мови у Києві


Поширені запитання

Ми підготували відповіді на самі поширені запитання наших відвідувачів. Ви можете скористатися формою для відправки свого запитання внизу сторінки, якщо відповідь на своє не знайшли.

Що таке пробний урок?

Пробний урок - це перший урок в групі з метою визначення, чи підходить Вам група. Пробний урок безкоштовний у випадку, якщо група Вам не підходить і Ви хочете спробувати іншу. Якщо Вас все влаштовує і Ви вирішили залишитися у цій групі, пробний урок зараховується як перше заняття місяця.

Викладачі школи: хто вони?

Це люди, які окрім профільної освіти або проживали тривалий час в інших країнах, або проходили курси та мають відповідний досвід викладання. При відборі викладачів, які будуть працювати в школі, ми звертаємо увагу на особисті якості людини.

Яка кількість чоловік у групі?

Не більше 8. Це принципова позиція нашої школи для більш якісного вивчення іноземної мови.

Який рівень групи студентів?

На етапі тестування та усного спілкування ми визначаємо реальний рівень володіння іноземною мовою. Ми також розуміємо, що рівень групи - це рівень "середньої ланки". Тому намагаємось формувати групи максимально "рівними".

Чи існує індивідуальний формат навчання?

Звичайно. Більше того, існує формат навчання у парі. Це коли з викладачем Ви займаєтесь зі своїм товаришем, родичем або близькою людиною. Вартість таких форматів вказана на сторінці Ціна з приміткою "у парі".

Яка тривалість заняття?

Тривалість заняття у груповому форматі - 90 хвилин. Для індивідуального або корпоративного формату навчання тривалість заняття оговорюється з клієнтом. Як правило, це 60 або 90 хвилин.

Чи можна проходити навчання онлайн?

Так. У нас є можливість  занять через засоби онлайн-зв’язку (Skype, Zoom, Viber).

Яка вартість навчальних матеріалів?

Вартість навчальних матеріалів не включена у вартість курсу. Для наших студентів ми безкоштовно надаємо їх електронну версію. Якщо ж Ви бажаєте купити матеріали у друкованому вигляді, зверніться, будь ласка, до адміністратора школи. 

Чи можна платити не за весь курс одразу?

Так. У нас існує можливість помісячної оплати. 

Чи можлива безготівкова форма оплати?

Так, можлива. Розрахунковий рахунок та інші реквізити уточняйте у менеджера по телефону.

Чи залежить вартість навчання від рівня студента?

Ні, не залежить. Ціна зафіксована в залежності від формату навчання (індивідуально, у парі, в групі), а не від рівня студента.

Яка вартість курсів?

З актуальними цінами на курси можна завжди ознайомитися у розділі "Ціна".

Чи повернуть мені кошти, якщо з важливих причин немає можливості продовжити навчання?

Так, звичайно. Кошти повернемо з моменту, коли клієнт попередив про неможливість навчатися далі (повернення за невикористані заняття). Але ми завжди раді відновити нашу співпрацю, якщо у клієнта з’явиться така можливість.

Поставити запитання

Натискаючи на кнопку «Відправити запитання», я даю згоду на обробку персональних даних і ознайомлений(-а) з умовами публічної оферти
Дякуємо!
Ваше запитання відправлено.
Ми спробуємо оперативно на нього відповісти.
Навчаємо у форматі:

Оберіть той формат навчання, який буде Вам зручним

Communication

5 років на ринку
1700+ студентів
4.7 рейтинг в Google

Нам довіряють

Image Description
Image Description
Image Description
Image Description
Image Description
Безкоштовний пробний урок
* Пробний урок - це перший урок в групі з метою визначення, чи підходить Вам група. Пробний урок безкоштовний у випадку, якщо група Вам не підходить і Ви хочете спробувати іншу. Якщо Вас все влаштовує і Ви вирішили залишитися у цій групі, пробний урок зараховується як перше заняття місяця.